2017-09-08

Nuotoliniai kursai moterims

Sveikos, mielosios.

Kviečiu prisijungti prie moterų, kurios jau kaifuoja nuo pamokų ir nuo savęs atradimo.

Startuokite jau dabar ir MOTERS KELIAS jus pripildys meile, vidine ramybe, atskleis gražiausias jūsų puses.

Šiuo metu yra labai daug mokymų moterims, kurie orientuojasi į išorines "kelrodes žvaigždes": vyrus, visuomenės lūkesčius, primestą seksualumą ir dar ką nors, kas nėra susiję su konkrečia unikalia moterimi. Yra mokymų, kurie tau žada žaibišką rezultatą. Netikėk jais. Tu gali investuoti į žaibišką malonumą. Tačiau vidiniai pokyčiai nevyksta greitai. Vidiniai pokyčiai - tai ne kankinimasis. Tai tiesiog kelias.

Aš kviečiu susitikti su savimi. Siūlau 10 pamokų. Darysi jas tada, kada galėsi. Rekomenduoju vieną pamoką per savaitę. Tačiau tu gali turėti ir savo ritmą. Tai bus ir video, ir audio įrašai, tekstai ir, žinoma, namų darbai. Tai bene svarbiausia dalis. Turėk tušinuką ir gražią knygelę užrašams.

Skirk laiko sau, nes tu to verta.


Kodėl neskelbiama kaina?
Kuriu savo santykį su pinigais. Jie man svarbūs. Bet nesvarbiausi. Vienos pamokos kaina - 28 eurai. Vasaros nuolaida ir jūsų troškimas kuria kitą kainą. Pvz. viena moteris turi daug vaikučių, todėl šiandien negali sau leisti tiek, kiek reikia. Ji startuoja jau dabar, tačiau trūkstamą dalį sumokės vėliau. Kodėl? Nes vasarą moterims lengviau atgauti save. Nes aš myliu moteris. Nes ta moteris labai nori. O aš tikiu.
Psichologo, kurį galėčiau rekomenduoti bet kam, valanda kainuoja 50 eurų. Kelionė, laikas dar didina kainą. Todėl už 10 pasikalbėjimų su manimi nereikės mokėti 500 eurų.

Kodėl nuotoliniai kursai?
Nes laikas lekia greitai. Ne visos gali sau leisti važinėti į Kauną. Ir nereikia. Aš ateisiu pas jus. Kada? Kada jūs skirsite laiko sau. Mes bendrausime susirašinėjimo būdu. Jums nereikia mano ausies. Galite pasipasakoti bet kam. Aš noriu jūsų istorijų, kad aš galėčiau jus palydėti meilės keliu. Todėl susirašinėjimo, video, skaitymo - labai užteks.

Ar galima nusipirkti vieną pamoką?
Ne. Parduodamas visas pamokų paketas. Jos gaunamos po vieną. Rekomenduoju vieną pamoką per savaitę. Galima - per dvi. Tačiau įmanomas ir individualus tempas. 10 pamokų - kaip visas mylėjimasis. Negaliu leisti, kad iš nežinojimo atsisakytumėte tos dalies, kurioje slypi orgazmas.
Jei man nepatiks viena pamoka, tai kodėl turiu mokėti už visas iš karto?
Jūs nieko neturite. Jei kyla toks klausimas, vadinasi, ypatingai verta mokytis pasitikėti, atsiduoti. Verta nutolti nuo "garantinių" santykių, kurie tapo norma mūsų visuomenėje. Ir tai visai nesusiję su meile sau. Noras turėti garantiją - tai baimė. Meilė yra tikėjimas. Tikėjimas kelio nauda. Aš visai neperšu savęs. Pasiskaitykite mano rašomus tekstus. Panaršykite mano grupes. Pajauskite, ar jums manęs reikia. Aš esu profė. Negaliu sau leisti, kad nusipirktumėte nepilnavertį produktą. Čia kaip žaidimo dėžė. Niekur nenusipirksite tik ėjimo figūrėlių. Arba tik instrukcijos.

O jei man nepatiks?
Nepatiks kas? Susipažinti su savimi? Aš nesakysiu, kokia jūs. Aš tik skatinsiu mąstyti. O save pažinti teks jums pačiai. Kas gali nepatikti? Nepatogumas, laikinas diskomfortas, akistata su savimi. Kai miegi kietai, budintis gali būti nepatogu. Bet labai verta. Aš nesu skirta toms, kurios ir toliau nori miegoti. Aš kviečiu šokti. Miegant to daryti negalima.

O jei man netiks?
Kadangi patyrimai yra labai individualūs, tai aš net nesiimu prognozuoti to. Aš tikrai netinku visoms. Aš nesu tipinė psichologė. Aš neguldau žmonių ant kušečių, aš jų neprisirišu ilgam laikui, aš už juos nieko nedarau. Aš tikiu neatsitiktiniais susitikimais, pajautimu, sielų dialogais. Aš įkvepiu, aš matau sparnus, aš kviečiu skristi. Jei tau pakeliui, pirmyn. Jei tau nepakeliui, linkiu gero kelio.

Bet čia ne apie sijonus ir maldas už vyrus?
Ne. Čia - tik apie tave. Nuogą, su sijonu, be sijono, su vyru, be vyro. Tik apie tave. Tu gali priklausyti bet kokiai religijai. Katalikiška ir musulmoniška meilė yra vis tiek meilė.

Koks pamokų formatas?
Gauni vieną pamoką. Reikia skaityti, rašyti, žiūrėti video ar pan. Kai atlieki skirtas užduotis, gauni antrą pamoką. Taip pat bus galimybė pasikalbėti gyvai, dalyvauti tiesioginėje internetinėje paskaitoje. Tam tikras pamokų konstruktyvas yra stabilus. Visa kita - priklauso nuo kiekvienos moters ypatumų ir poreikių.

MIELOSIOS, JAU PRASIDĖJO LABAI GERAS KELIAS. NET JEI JŪS NEPASIRINKSITE MANO KURIAMŲ KURSŲ, JAU PAČIUOSE JŪSŲ KLAUSIMUOSE GLŪDI DOVANOS JUMS IR MAN.

KOKIOS?
TIKĖJIMO PAMOKA, PASITIKĖJIMO PAMOKA, DOSNUMO PAMOKA, PRASMĖS PAMOKA.
AČIŪ, KAD ESATE. AČIŪ, KAD JUNGIATĖS. AŠ ESU LABAI DĖKINGA UŽ KIEKVIENĄ ISTORIJĄ, KURIĄ PATIKĖJOTE MAN. NES TA ISTORIJA - TAI JŪSŲ PERLAI.

Duok, Dieve, man išminties lydėti šias moteris meilės keliu. Lai mums būna šviesu kartu. Lai akimirkos nesusipratimas, nesaugumas, nepasitikėjimas transformuojasi mūsų begalinėje kūryboje į meilę, viltį ir tikėjimą.

Aš myliu,
Ramunė

Komentarų nėra: